Насловна страна

Куп - 5. коло - парови

ПЕТО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД

СРЕДА, 26. СЕПТЕМБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 16:30 ЧАСОВА

Кисач:

ТАТРА

-

БОРАЦ (Ш)

Темерин:

СЛОГА

-

ЈУГОВИЋ

Ђурђево:

БАЧКА 1923

-

ХАЈДУК (Ч)

слободан:

ШАЈКАШ 1908

 

 

ШЕСТО КОЛО КУПА ФСС НА ТЕРИТОРИЈИ ФСГ НОВИ САД

СРЕДА, 3. ОКТОБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 16:00 ЧАСОВА

Ковиљ:

ШАЈКАШ 1908

-

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА

Победник

БАЧКА 1923 – ХАЈДУК (Ч)

-

МЛАДОСТ (БЈ)

Беочин:

ЦЕМЕНТ

-

Победник СЛОГА - ЈУГОВИЋ

Победник

ТАТРА – БОРАЦ (Ш)

-

КАБЕЛ

Градска лига - резултати - 7. коло

НЕЗВАНИЧНИ РЕЗУЛТАТИ 7. КОЛА

СУБОТА, 22. СЕПТЕМБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 16:0ЧАСОВА

Кисач:

ЦЕНТАР

-

ОБИЛИЋ

0

:

12

Нови Сад:

ЖЕЛЕЗНИЧАР

-

ФУТОГ

4

:

2

НЕДЕЉА, 23. СЕПТЕМБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 16:0ЧАСОВА

Вилово:

ХАЈДУК

-

ЈЕДИНСТВО

1

:

4

Нови Сад:

МОСКВА

-

ЧЕНЕЈ

4

:

0

Раковац:

БОРАЦ

-

БАЧКА

0

:

2

Тител:

ТИТЕЛ

-

ДИНАМО

9

:

1

Лединци:

ВИНОГРАДАР

-

СУСЕК

1

:

1

Слободна екипа: ВЕТЕРНИК

 

ТАБЕЛА НАКОН ОДИГРАНОГ 7. КОЛА

1.

БАЧКА

7

7

0

0

28

:

3

25

21

2.

СУСЕК

7

6

1

0

22

:

6

16

19

3.

ФУТОГ

7

6

0

1

25

:

6

19

18

4.

ОБИЛИЋ

7

5

1

1

33

:

8

25

16

5.

ВЕТЕРНИК

5

4

1

0

17

:

2

15

13

6.

ЈЕДИНСТВО

6

3

1

2

14

:

11

3

10

7.

ЧЕНЕЈ

7

3

0

4

12

:

18

-6

9

8.

ВИНОГРАДАР

6

2

2

2

9

:

11

-2

8

9.

ЖЕЛЕЗНИЧАР

6

2

1

3

12

:

13

-1

7

10.

МОСКВА

6

2

0

4

10

:

16

-6

6

11.

ТИТЕЛ

6

1

1

4

12

:

12

0

4

12.

ХАЈДУК

7

1

0

6

6

:

24

-18

3

13.

ДИНАМО

7

1

0

6

5

:

25

-20

3

14.

ЦЕНТАР (-1)

6

1

0

5

2

:

33

-31

2

15.

БОРАЦ

6

0

0

6

1

:

20

-19

0

 

ПАРОВИ 8. КОЛА

СУБОТА, 22. СЕПТЕМБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 15:30 ЧАСОВА

Госпођинци:

ЈЕДИНСТВО

-

ВЕТЕРНИК

 

 

 

НЕДЕЉА, 23. СЕПТЕМБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 15:30 ЧАСОВА

Сусек:

СУСЕК

-

ЖЕЛЕЗНИЧАР

 

 

 

Будисава:

ДИНАМО

-

ВИНОГРАДАР

 

 

 

Бегеч:

БАЧКА

-

ТИТЕЛ

 

 

 

Вилово:

ОБИЛИЋ

-

БОРАЦ

 

 

 

Ченеј:

ЧЕНЕЈ

-

ЦЕНТАР

 

 

 

Гардиновци:

ХАЈДУК

-

МОСКВА

 

 

 

Слободна екипа: ФУТОГ

Новосадска лига - резултати - 7. коло

НЕЗВАНИЧНИ РЕЗУЛТАТИ 7. КОЛА

СУБОТА, 22. СЕПТЕМБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 16:0ЧАСОВА

Буковац:

ФР.  ПАРТИЗАН

-

МЛАДОСТ

1

:

1

Степановићево:

ОМЛАДИНАЦ

-

СЛАВИЈА

0

:

3

НЕДЕЉА, 23. СЕПТЕМБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 16:0ЧАСОВА

Ковиљ:

ШАЈКАШ 1908

-

ИНДЕКС

4

:

1

Жабаљ:

ЖСК

-

ПЕТРОВАРАДИН

4

:

1

Мошорин:

МИЛЕТИЋ

-

ФРУШКОГОРАЦ

0

:

2

Футог:

СОФЕКС

-

ТСК

0

:

2

Ђурђево:

БАЧКА 1923

-

СИРИГ

2

:

1

Руменка:

ЈЕДИНСТВО

-

НОВИ САД

0

:

1

 

ТАБЕЛА НАКОН ОДИГРАНОГ 7КОЛА

1.

МЛАДОСТ

7

6

1

0

18

:

4

14

19

2.

ТСК

7

6

1

0

12

:

4

8

19

3.

НОВИ САД

7

6

0

1

17

:

5

12

18

4.

ФР.  ПАРТИЗАН

7

4

2

1

18

:

5

13

14

5.

БАЧКА 1923

7

4

1

2

12

:

9

3

13

6.

ФРУШКОГОРАЦ

7

3

2

2

10

:

6

4

11

7.

СОФЕКС

7

3

0

4

9

:

18

-9

9

8.

ШАЈКАШ 1908

7

2

2

3

11

:

10

1

8

9.

ЖСК

7

2

1

4

10

:

14

-4

7

10.

ЈЕДИНСТВО

7

1

3

3

8

:

8

0

6

11.

ИНДЕКС

7

1

3

3

6

:

11

-5

6

12.

СИРИГ

7

2

0

5

8

:

14

-6

6

13.

СЛАВИЈА (-3)

7

2

2

3

10

:

11

-1

5

14.

ПЕТРОВАРАДИН

7

1

2

4

4

:

13

-9

5

15.

МИЛЕТИЋ

7

1

1

5

6

:

14

-8

4

16.

ОМЛАДИНАЦ

7

1

1

5

6

:

19

-13

4

 

ПАРОВИ 8. КОЛА

СУБОТА, 29. СЕПТЕМБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 15:30 ЧАСОВА

Нови Сад:

СЛАВИЈА

-

БАЧКА 1923

 

 

 

Нови Сад:

МЛАДОСТ

-

СОФЕКС

 

 

 

НЕДЕЉА, 30. СЕПТЕМБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 10:00 ЧАСОВА

Нови Сад:

ИНДЕКС

-

НОВИ САД

 

 

 

НЕДЕЉА, 30. СЕПТЕМБАР 2018. ГОДИНЕ, ПОЧЕТАК У 15:30 ЧАСОВА

Сириг:

СИРИГ

-

ЈЕДИНСТВО

 

 

 

Темерин:

ТСК

-

ОМЛАДИНАЦ

 

 

 

Ср. Каменица:

ФРУШКОГОРАЦ

-

ФР.  ПАРТИЗАН

 

 

 

Петроварадин:

ПЕТРОВАРАДИН

-

МИЛЕТИЋ

 

 

 

Ковиљ:

ШАЈКАШ 1908

-

ЖСК

 

 

 

Млађе категорије - делегирање - 4. коло

Делегирање службених лица за 4. коло лига млађих категорија доступно је на следећем линку:

Млађе категорије - делегирање - 4. коло (погледај).

Судије и делетати одређени за утакмице лига млађих категорија налоге за вршење дужности и обрачун трошкова (у ворд и пдф формату) могу преузети на следећем линку:

Документи - налози за судије и делегате (погледај).

Градска лига - делегирање - 7. коло

Делегирање службених лица за 7. коло Градске лиге доступно је на следећем линку:

Градска лига - делегирање - 7. коло (погледај).

Новосадска лига - делегирање - 7. коло

Делегирање службених лица за 7. коло Новосадске лиге доступно је на следећем линку:

Новосадска лига - делегирање - 7. коло (погледај).

Млађе категорије - билтен бр. 3

Билтен број 3. за млађе категорије доступан је на следећем линку:

Билтен лига млађих категорија број 3 (погледај).

Градска лига - билтен бр. 6

Билтен број 6. Градске лиге доступан је на следећем линку:

Билтен Градске лиге број 6 (погледај).

Новосадска лига - билтен бр. 6

Билтен број 6. Новосадске лиге доступан је на следећем линку:

Билтен Новосадске лиге број 6 (погледај).

Обавештење о делегирању

Делегирање за 4. коло Новосадске лиге и делегирање за 4. коло Градске лиге биће објављени у четвртак, 6. септембра 2018. године, у касним поподневним сатима.

Млађе категорије - важно обавештење!

 

ВАЖНО! ВАЖНО! ВАЖНО! ВАЖНО! 

Млађе категорије - важно обавештење (погледај).

Додатна напомена: У Градској лиги пионира из такмичења је дисквалификован ФК "Тител", а уместо њега у такмичење је укључен РФК "Нови Сад". Нови ажуриран распоред ове лиге налази се на следећем линку:

Ажуриран распоред Градске лиге пионира (погледај).

Млађе категорије

МЛАЂЕ КАТЕГОРИЈЕ - ВАЖНО ОБАВЕШТЕЊЕ!

Пропозиције такмичења млађих категорија за такмичарску 2018/2019. годину

Адресари и сатнице лига млађих категорија за такмичарску 2018/2019 - јесен

Распоред Градске лиге омладинаца и кадета (2000, 2001, 2002. и 2003. годиште) - јесен

Распоред Градске лиге пионира (2004. годиште) - јесен

Распоред Градске лиге млађих пионира (2005. годиште) - А група - јесен

Распоред Градске лиге млађих пионира (2005. годиште) - Б група - јесен

Распоред Градске лиге петлића (2006. годиште) - А група - јесен

Распоред Градске лиге петлића (2006. годиште) - Б група - јесен

Распоред и сатница заједничке лиге (2007, 2008. 2009. и 2010. годиште) - јесен

Распоред Градске лиге млађих петлића (2007. годиште) - јесен

Распоред Градске лиге полетараца (2008. годиште) - јесен

Распоред Градске лиге млађих полетараца и малишана (2009. и 2010. годиште) - јесен

Млађе категорије - важно обавештење!

 

ВАЖНО! ВАЖНО! ВАЖНО! ВАЖНО! 

РАСПОРЕДИ ТАКМИЧЕЊА ЛИГА МЛ. КАТЕГОРИЈА

Обавештавамо клубове и спортску јавност да ће првенства у лигама млађих категорија у организацији Фудбалског савеза Града Новог Сада за такмичарску 2018/2019. годину почети у суботу и недељу, 1. и 2. септембра 2018. године.

Молимо све заинтересоване који су распореде првенстава преузели са званичног сајта Фудбалског савеза Града Новог Сада пре објављивања овог обавештења (четвртак, 30. август 2018. године, 17:00 часова), да поново преузму документе, пошто је у одређеним лигама дошло до значајних измена у распореду, а посебно у „А“ и „Б“ лиги млађих пионира (2005. годиште).

Пропозиције такмичења, актуелни распореди првенстава и адресари и сатнице лига млађих категорија доступни су на следећем линку:

Пропозиције, распореди, сатнице и адресари мл. катег. (погледај).

ПОСТУПАК ОДЛАГАЊА УТАКМИЦА

Обавештавамо клубове који учествују у лигама млађих категорија у организацији Фудбалског савеза Града Новог Сада да, почевши од другог кола (8. и 9. септембар 2018. године), могу да одложе утакмице искључиво уз писмену сагласност оверену са печатом оба клуба учесника утакмице и потписану од стране званичних представника оба клуба учесника утакмице. На овој сагласности морају да буду наведени разлози за одлагање утакмице и нови термин одлагања утакмице са којим су сагласна оба клуба (у складу са пропозицијама, одложена утакмица мора бити одиграна најкасније у року од 14 дана од првобитног званичног термина утакмице). Ова писмена сагласност мора бити предата у канцеларију Фудбалског савеза Града Новог Сада (Париске комуне 38) најкасније средом до 14:00 часова. Пријем писмене сагласности након наведеног термина неће бити омогућен, а такви закаснели покушаји одлагања утакмица неће бити прихваћени и одобрени од стране такмичарских органа.

Скрећемо пажњу да утакмице ни у ком случају не могу бити одложене смс поруком, а сваки покушај одлагања смс поруком неће бити прихваћен и одобрен од стране такмичарских органа.

ОБАВЕЗНА ПОТВРДА ТЕРМИНА УТАКМИЦЕ

Клуб домаћин је дужан да пре сваке утакмице, најкасније средом до 19:00 часова, потврди термин одигравања утакмице смс поруком послатом на број мобилног телефона комесара за суђење  млађих категорија Војислава Кесића који гласи 064/644-68-38. У поруци треба да буде наведено о којој лиги (узрасту) се ради, ко су противници и који је термин одигравања утакмице (дан, датум и време). Уколико је термин одигравања утакмице у потпуности исти као у адресару, клуб домаћин је дужан да смс поруком обавести само Војислава Кесића. Уколико се термин одигравања разликује од термина наведеног у адресару (дан остаје исти, али се мења сатница), клуб домаћин је дужан да поред Војислава Кесића обавести и гостујући клуб (позивом на број мобилног телефона тренера наведен у адресару код одговарајућег узраста).

Поступак наведен у претходном пасусу се примењује уколико ће утакмица бити одиграна истог дана који је за предметну утакмицу наведен и предвиђен у адресару. Међутим, уколико се мења дан одигравања утакмице (са суботе на недељу, са недеље на суботу, или било која друга промена дана одигравања), клубу домаћину је за промену термина одигравања утакмице потребна саласност гостујућег клуба. У том случају, клуб домаћин је дужан да прво добије сагласност од гостујућег клуба, а потом да смс поруком обавести Војислава Кесића о промени термина утакмице, док је гостујући клуб дужан да смс поруком обавести Војислава Кесића да је сагласан са променом термина одигравања утакмице.

Незванични резултати

Локација

Претрага

Линкови

Донатори